Градска библиотека "КАРЛО БИЈЕЛИЦКИ", Краља Петра I 11, 25101 Сомбор, 025/431-011, 025/482-827

News

23. april
More

Bebiteka

Thursday, 08.04.2021

bibliobata i biblioseka (april)
More

Obaveštenje

Friday, 12.03.2021

Subota, 13. mart
More

Bebiteka

Thursday, 11.03.2021

mart
More

ODLOŽENO - Porajmos

Thursday, 11.03.2021

Četvrtak, 18. mart
More

Nacionalni dana knjige

Friday, 26.02.2021

popust na godišnju članarinu
More

SOMBOR - SLOVO PO SLOVO

Thursday, 18.02.2021

Promocija
More
Dan Grada Sombor
More

Kampanja uređivanja referenci

Tuesday, 09.02.2021

1Lib1Ref 2021 (jedan bibliotekar, jedna referenca)
More

Bebiteka

Monday, 08.02.2021

februar
More

Drvo ljubavi

Tuesday, 02.02.2021

Dan zaljubljenih
More

Rezultati konkursa

Thursday, 21.01.2021

Somborski književni festival
More

Novi BEBITEKA paketići

Thursday, 14.01.2021

januar 2021.
More
Radno vreme biblioteke za praznike
More

Uručena nagrada „Golub”

Monday, 28.12.2020

Igoru Ivaniševiću
More

Dometi

Thursday, 24.12.2020

182-183
More