Градска библиотека "КАРЛО БИЈЕЛИЦКИ", Краља Петра I 11, 25101 Сомбор, 025/431-011, 025/482-827

News

Zaštita starih knjiga

Wednesday, 28.07.2021

Zaštita
More

Skratimo priču za glavu

Thursday, 22.07.2021

Promocija knjige
More

POEZIJA VINOM OBOJENA

Tuesday, 20.07.2021

Konkurs
More

Projekat “Bukmarker”

Friday, 25.06.2021

Bukmarker
More

Slobodna zona

Monday, 21.06.2021

Filmovi
More

Grumen podno Prokletija

Friday, 18.06.2021

Promocija knjige
More
Poklon knjige
More

Grumen podno Prokletija

Monday, 14.06.2021

Promocija knjige
More

Slobodna zona

Monday, 14.06.2021

Filmovi
More

Noć knjige

Monday, 14.06.2021

Priča koja traje
More
seminar za bibliotekare
More

Dan Laze Kostića

Thursday, 10.06.2021

9. jun
More

Bebiteka: bibliobata i biblioseka

Tuesday, 08.06.2021

jun
More

Obaveštenje

Wednesday, 02.06.2021

Programi u junu Radno vreme
More

Dan Laze Kostića

Monday, 31.05.2021

9. jun, 12h
More

KONKURS

Tuesday, 25.05.2021

za neobjavlјen rukopis prve knjige za 2021. godinu
More

Somborski književni festival

Monday, 24.05.2021

21. i 22. maj
More

Venac Laze Kostića

Thursday, 20.05.2021

Đorđu Nešiću
More