Градска библиотека "КАРЛО БИЈЕЛИЦКИ", Краља Петра I 11, 25101 Сомбор, 025/431-011, 025/482-827

News

Veljkovi dani

Tuesday, 10.11.2020

Dvodnevna književna smotra posvećena  Veljku Petroviću
More

Sabrana dela Veljka Petrovića

Thursday, 29.10.2020

Treća knjiga
More

Veljkovi dani

Thursday, 29.10.2020

5. i 6. novembar
More

Podunavski dan Janoša Hercega

Tuesday, 20.10.2020

Program je na mađarskom jeziku
More
Branislav P. Milinkov
More

SOMBOR -SLOVO PO SLOVO

Friday, 16.10.2020

Monografija
More
Luiz Glik
More

Biblionet

Monday, 05.10.2020

Stručno-naučni skup Zajednice matičnih biblioteka Srbije
More

BEBITEKA

Friday, 02.10.2020

bibliobata i biblioseka
More

Poklon

Thursday, 01.10.2020

Dom za stara lica
More

Selfi iz biblioteke

Thursday, 01.10.2020

Seminar za bibliotekare
More

GOLUB

Friday, 25.09.2020

Saopštenje o rezultatima konkursa
More

Viki – maraton

Tuesday, 22.09.2020

Vikibibliotekari
More

Somborski književni festival

Monday, 14.09.2020

Petak, 11. septembar
More

Bebiteka: bibliobata i biblioseka

Wednesday, 09.09.2020

Paketići
More

Somborski književni festival

Tuesday, 01.09.2020

11. i 12. septembar
More
8. i 9. septembar
More