Градска библиотека "КАРЛО БИЈЕЛИЦКИ", Краља Петра I 11, 25101 Сомбор, 025/431-011, 025/482-827

News - 2020

Konkursi

Monday, 20.07.2020

Književne nagrade, video konkursi
More

Obaveštenje: Radno vreme

Friday, 10.07.2020

ponedeljak-petak: od 8 do 17 sati i subota: od 8  do 12 sati
More

Noć knjige

Tuesday, 23.06.2020

Petak, 26. jun
More

Bebiteka - jun

Wednesday, 17.06.2020

bibliobata i biblioseka
More
Utorak, 23. jun 2020. godine, u 18 časova
More
16. jun, 18 časova
More

Novi broj Dometa

Monday, 01.06.2020

180-181
More

Somborske novine

Thursday, 28.05.2020

Prvi broj objavljen je 28. maja 1954. godine.
More

Dan Laze Kostića

Monday, 25.05.2020

Venac Ivanu Negrišorcu
More

Bebiteka

Monday, 11.05.2020

Prvi rođendan
More

Obaveštenje

Friday, 08.05.2020

Radno vreme od ponedeljka 11. maja 2020. godine
More

Prvi radni dan sa korisnicima

Tuesday, 05.05.2020

Zahvaljujemo se našim korisnicima na razumevanju i poštovanju pravila.
More
Pozajmna odeljenja
More

Čitamo za Vas

Sunday, 26.04.2020

Pratite naš Youtube kanal
More

Obaveštenje

Thursday, 23.04.2020

Blagovremeno ćemo vas obavestiti o normalizaciji režima rada sa korisnicima
More

Veljkovi dani na Vikipediji

Tuesday, 14.04.2020

Novi članak
More

Bebiteka

Monday, 13.04.2020

april
More

Online Urskršnja radionica

Sunday, 12.04.2020

Prijave na mail: onlajnedecje@gmail.com
More
Zavod za proučavanje kulturnog razvitka
More

Novi digitalni sadržaji

Wednesday, 08.04.2020

#ostani_kod_kuće
More

Izložba i film o Dometima

Wednesday, 01.04.2020

Časopisa za kulturu Dometi
More

Vikipedija

Monday, 30.03.2020

Dečje odeljenje
More

Besplatni online sadržaji

Monday, 23.03.2020

Preporuke
More

E-biblioteke

Wednesday, 18.03.2020

Digitalne biblioteke
More

Važno obaveštenje

Friday, 13.03.2020

Biblioteka zatvorena za korisnike
More
Dani biblioteka i bibliotekara
More
utorak, 10. mart 2020. godine, u 18 časova
More
Rezultati konkursa
More

Nacionalni dan knjige

Wednesday, 26.02.2020

28. februar
More
Petak, 28. februar, 18h
More

Obaveštenje

Friday, 14.02.2020

Dan državnosti
More
Petak, 21. februar, u 18 časova
More

Vikipedija

Monday, 10.02.2020

Kampanja uređivanja referenci 1lib1ref 2020
More

U tom Somboru...

Thursday, 06.02.2020

Predstavljanje monografije, 14. februara, u 18 časova
More
januar i februar
More
sreda, 5. februar, 18h
More