Градска библиотека "КАРЛО БИЈЕЛИЦКИ", Краља Петра I 11, 25101 Сомбор, 025/431-011, 025/482-827

News

Međunarodni dan starijih osoba

Monday, 27.09.2021

Međunarodni dan starijih osoba
More
Zoom konferencija
More

Veče poezije i vina

Wednesday, 22.09.2021

Poezija vinom obojena
More

Put u Radžastan

Tuesday, 21.09.2021

Promocija knjige
More
List Kultura, časopis srpskih iseljenika u Australiji
More
Čitalački klub Dečjeg odeljenja biblioteke
More

SAOPŠTENJE O REZULTATIMA КONКURSA

Wednesday, 11.08.2021

Golub 2021.
More

Zaštita starih knjiga

Wednesday, 28.07.2021

Zaštita
More

Skratimo priču za glavu

Thursday, 22.07.2021

Promocija knjige
More

POEZIJA VINOM OBOJENA

Tuesday, 20.07.2021

Konkurs
More

Projekat “Bukmarker”

Friday, 25.06.2021

Bukmarker
More

Slobodna zona

Monday, 21.06.2021

Filmovi
More

Grumen podno Prokletija

Friday, 18.06.2021

Promocija knjige
More
Poklon knjige
More

Grumen podno Prokletija

Monday, 14.06.2021

Promocija knjige
More

Slobodna zona

Monday, 14.06.2021

Filmovi
More

Noć knjige

Monday, 14.06.2021

Priča koja traje
More